www.gim3-skierniewice.pl/map/
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

FAKULTETY

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Rodzaj zajęć

 

Klasa

 

Termin

 

Sala


Antosik

Grażyna


 Fakultety z języka polskiego

 

Klasy III

 Poniedziałek

8:55 – 9:40

Czwartek

8;55 – 9:40

 s.10

 

s.9

 

Górska

Jolanta

 

Fakultety z języka polskiego

 

Klasy II

 

Klasy I

 

Wtorek

8:55 – 9:40

Wtorek

10:45 – 11:30

 

s.10

 

s.6

 

Kaczor

Marzena

 

Fakultety z języka polskiego

 

Klasy III

 

Poniedziałek

8:55 – 9:40

 

s.6

 

Łopatka

Elżbieta

 

Fakultety z języka polskiego

 

Klasy I

 

Czwartek

10:45 – 11:30

 

s.10

 

Mandziej

Iwona

 

Fakultety z języka polskiego

 

Klasy II

 

Klasy III

 

Wtorek

8:55 – 9:40

Czwartek

8:55 – 9:40

 

s.2

 

s.10

 

Zabost

Grażyna

 

Fakultety z języka polskiego

 

Klasy III

 

Czwartek

8:55 – 9:40

 

s.15

 

Ambroziak

Danuta

 

Fakultety z języka angielskiego

 

Klasy III

 

Klasy II

 

Środa

11:45 – 12:30

Piątek

8:55 – 9:40

 

s.8

 

s.8

 

Jelonek – Krupińska

Agnieszka

 

Fakultety z języka angielskiego

 

Klasy III

 

Środa

11:45 – 12:30

 

s.19

 

Gąsecka

Aleksandra

 

Fakultety z języka angielskiego

 

Klasy II

 

Piątek

8:00 – 8:45

 

s.15

 

Przybył

Barbara

 

Fakultety z języka angielskiego

 

Klasy II

 

Piątek

8:00 – 8:45

 

s. 13

 

Puszcz

Janusz

 

Fakultety z języka angielskiego

 

Klasy I

 

Klasy III

 

Środa

8:00 – 8:45

Środa

11:45 – 12:30

 

s.14

 

s.13

 

Radek

Magdalena

 

Fakultety z języka angielskiego

 

Klasy III

 

Klasy II

 

Środa

11:45 – 12:30

Piątek

8:00 – 8:45

 

s.12

 

s.10

 

Kutkowska

Violetta

 

Fakultety z języka rosyjskiego

 

Klasy I

 

Klasy III

 

Środa

8:00 – 8:45

Środa

11:45 – 12:30

 

s.11

 

s. 11

 

Pluta

Maria

 

Fakultety z języka niemieckiego

 

Klasy I

 

Klasy II

 

Środa

8:00 – 8:45

Piątek

8:00 – 8:45

 

s.15

 

s. 3

 

Szewc

Tomasz

 

Fakultety z języka niemieckiego

 

Klasy III

 

Środa

11:45 – 12:30

 

s. 15

 

Anwajler

Anna

 

Fakultety z historii

 

Klasy III

 

Czwartek

8 :55 – 9:40

 

S. 12

 

Kurzec

Marzenna

 

Fakultety z historii

 

Klasy II

 

Klasy I

 

Wtorek

8:55 – 9:40

Czwartek

10:45 – 11:30

 

s. 12

 

s.12

 

Szafrańska – Janik

Bożena

 

Fakultety z historii

 

Klasy III

 

Poniedziałek

8:55 – 9:40

 

s. 9

 

Klimiuk

Maria

 

Fakultety z biologii

 

Klasy II

 

Klasy III

 

Wtorek

8:55 – 9:40

Czwartek

8:55 – 9:40

 

s.13

 

s.13

 

Kwiatkowska

Barbara

 

Fakultety z biologii

 

Fakultety z chemii

 

Klasy III

 

Klasy III

 

Poniedziałek

8:55 – 9:40

Czwartek

8:55 – 9:40

 

s.13

 

s.19

 

Cichocka – Mróz

Milena

 

Fakultety z geografii

 

Klasy III

 

Poniedziałek

8:55 – 9:40

 

s.1

 

Zawadzka

Beata

 

Fakultety z geografii

 

Klasy II

 

Klasy III

 

Wtorek

8:55 – 9:40

Czwartek

8:55 – 9:40

 

s.1

 

s.1

 

Koziarska

Ilona

 

Fakultety z chemii

 

Klasy III

 

Klasy II

 

Poniedziałek

8:55 – 9:40

Wtorek

8:55 – 9:40

 

s.19

 

s.19

 

Adamka

Ewa

 

Fakultety z matematyki

 

Klasy III

 

Poniedziałek

8:55 – 9:40

Czwartek

8:55 – 9:40

 

s.12

 

s.3

 

Lis

Dorota

 

Fakultety z matematyki

 

Klasy III

 

Klasy II

 

Poniedziałek

8:55 – 9:40

Wtorek

8:55 – 9:40

 

s.4

 

s.11

 

Muras

Beata

 

Fakultety z matematyki

 

Klasy II

 

Klasy I

 

Wtorek

8:55 – 9:40

Czwartek

10:45 – 11:30

 

s.15

 

s.2

Orłowska

Dorota

 

Fakultety z matematyki

 

Klasy III

 

Klasy I

 

Czwartek

8:55 – 9:40

Czwartek

10:45 – 11:30

 

s.20

 

s.15

 

 

Wieczorek

Anna

 

Fakultety z matematyki

 

Klasy III

 

Czwartek

8:55 – 9:40

 

s.14

 

Kłosiński

Dariusz

 

Fakultety z fizyki

 

Klasy III

 

Klasy II

 

Poniedziałek

8:55 – 9:40

Wtorek

8:55 – 9:40

 

s.20

 

s.20

 

Świderek

Jolanta

 

Fakultety z matematyki

 

 

Klasy I

 

Czwartek

10:45 – 11:30

 

s.3

 

   
© ALLROUNDER